Оренда маніпулятора

Оренда маніпулятора дає можливість скоротити витрати на виконання будівельних та транспортних робіт, що вимагають підняття, розвантаження та переміщення важких вантажів. Цю техніку називають ще самовантаж або злодійка. Розробляється вона на базі бортових машин або вантажівок з низькорамною платформою та відрізняється наявністю КМУ різної вантажопідйомності та довжиною стріли

У нашій компанії ви можете взяти в оренду маніпулятор з оператором водія на будь-який термін для роботи на будівельних об’єктах Чернігова та Чернігівської області. В автопарку компанії є техніка різних моделей. У нас представлені моделі з вантажопідйомністю кузова від 3 до 15 тонн та стріли – до 7 тонн.

Технічні можливості вантажних маніпуляторів

Основна технічна особливість автомобілів з маніпулятором полягає в тому, що на шасі машини розміщується додаткове обладнання – кран-маніпуляторний пристрій. Воно складається з кількох елементів:

  • опорної рами
  • системи управління
  • стріловий механізм
  • різних страхувальних пристроїв

На крановий пристрій доводиться до чверті вантажопідйомності шасі базової машини. Це дозволяє досягти необхідного балансу для ефективного використання техніки під час навантаження.

Використовуючи пропоновану спецтехніку, ви заощадите значну кількість коштів та трудових ресурсів. Оренда маніпулятора спрощує вантажно-розвантажувальні роботи завдяки відмови від використання послуг вантажників та скорочення кількості задіяних матеріальних ресурсів.

Інтеграція вантажівки та крана-автоманіпулятора на єдиній платформі сприяє значному скороченню фінансових та тимчасових витрат, а також, що вкрай суттєво з точки зору організації вантажоперевезень, збільшує їхню швидкість.

Пропоновані в оренду маніпулятори дають змогу переміщати предмети великої ваги та розмірів, а також нестандартних габаритів.

Exit mobile version