Бажаєте повернути об’єкту первісний привабливий зовнішній вигляд?

Зверніться до компанії Therm Bud System та замовте очищення фасадів будівель у професіоналів! Ми пропонуємо весь комплекс послуг із очищення поверхонь будівель від будь-яких забруднень.

Вплив зовнішніх факторів на фасад будівлі

Атмосферні опади, міський пил та інші несприятливі дії з часом можуть негативно вплинути на зовнішній вигляд будівлі. Щоб будівля виглядала привабливо, необхідно періодично замовляти послуги очищення фасаду.

Якісно провести очисні фасадні роботи зможуть лише спеціалісти з багаторічним досвідом. Вони визначать відповідний варіант відновлення зовнішнього вигляду поверхні зі скла, цегли, бетону, сайдингу або іншого матеріалу.

Переваги замовлення очищення фасадів будівлі у компанії Therm Bud System

Очищення поверхонь навіть у важкодоступних та конструктивно складних місцях

Використання оптимальних технологій для максимально ефективного результату

Збереження структури фасадного покриття

Відновлення зовнішнього вигляду об’єкта у найкоротші терміни

Способи очищення фасадів будівель

Для виконання робіт використовується різне обладнання залежно від рівня забруднень.

Застосовуються такі технології:

  • мийка з використанням стяжок, шубок, скребків, подовжувачів
  • струминне очищення сухим льодом
  • миття апаратами високого тиску
  • піскоструминне очищення
  • ручна обробка фарби, сажі, потік, плям

Очищення фасадів будівель від висолів

Висоли – соляний наліт характерного білого кольору, що утворюється при попаданні насиченої солями води углиб матеріалу. Кристали можуть з’являтися на цементних, бетонних, штукатурних, цегляних, керамічних поверхнях, а також розчині. Висоли видаляються кількома способами.

Після видалення забруднень поверхня обробляється гідрофобним складом на силіконовій або кремнієвій основі. Це дозволяє багаторазово знизити рівень водопоглинання фасаду, що перешкоджає утворенню висолів у майбутньому.

Метод передбачає використання стяжки, шубки, скребків та інших спеціальних пристроїв. Альпіністи, що займаються ручним очищенням фасадів будівель, застосовують миючий склад на лужній основі, розчинений у воді. Роботи проводяться з максимальними застереженнями, щоб не пошкодити поверхню.

Такий варіант є ідеальним для очищення фасадів будівель, серйозно забруднених висолами. Найчастіше до миття під високим тиском вдаються під час догляду за великими об’єктами: торговими центрами, офісними, складськими та виробничими будинками. Спосіб очищення передбачає подачу під тиском спеціальної хімії, що ефективно розчиняє сіль. Такий склад додатково має антисептичні властивості, що перешкоджають зростанню бактерій та грибів. При очищенні фасадів будівель апаратами високого тиску необхідно уникати пошкодження фарби та шпаклівки.

Даний спосіб очищення фасаду схожий з попереднім, проте замість апарату високого тиску застосовується пристрій, що створює струм абразивних частинок. Як правило, як абразив використовується пісок. Метод рекомендований для очищення забруднених фасадів будівель. До його переваг відносяться стислі терміни та вкрай висока ефективність. Очищення фасадів абразивом необхідно доручати професіоналам – це пов’язано з високою агресивністю цього способу

Видалення старої фарби

Стара фарба, що втратила колір і покрилася численними тріщинами, також вимагає видалення. Як і у випадку з висолом, існує кілька варіантів чищення. Досить часто застосовується механічний метод, що передбачає обробку абразивом з подальшим видаленням фарби шліфувальною машиною або металевими щітками. Для роботи з фасадами, які легко ушкоджуються (наприклад цегляними), підходить термічний або хімічний спосіб. У першому випадку для розм’якшення фарби використовується потужний будівельний фен, у другому спеціальний розчин.

Перед проведенням робіт попередньо здійснюється обстеження об’єкта. На основі отриманих даних складається кошторис проведення робіт. Ціна миття залежить від типу поверхні, її площі, ступеня забруднення, технології, обладнання та засобів, що застосовуються для обробки.

Зверніться до представника компанії за допомогою форми зворотного дзвінка або наберіть телефонний номер, щоб викликати спеціаліста для огляду. Він проведе обстеження та визначить попередню вартість.

Exit mobile version